-->
EKO BAZAR
 EKO BAZAR - RADOM - SKARYSZEW
"Eko Bazar" powstaje z myślą o producentach i wytwórcach produktów czystych ekologicznie, to miejsce stworzone z myślą o handlu i promocji zdrową, ekologiczną żywnością i dbałością o prawidłowe informacje czym jest ta żywność.
Obserwując od lat rozwój świadomości konsumenckiej o rynku żywnościowym doszedłem do wniosku, że czas na otwarcie niezależnej inicjatywy propagującej myśl, że w zdrowej żywności jest szansa rozwoju drobnych gospodarstw rolnych, gdyż popyt na ekologiczną żywność ciągle rośnie.
Szerokie kontakty międzynarodowe oraz reklama w mediach o światowym zasięgu pozwolą nam się zorganizować do zdobycia bogatych rynków międzynarodowych.
2 dniowy cykl targowy jest przemyślanym zamierzeniem dwu etapowym
Spotkanie radomskie to handel i promocja w celu zdobycia rynku lokalnego.
Spotkanie w Skaryszewie ma charakter handlowo integracyjny pod hasłem poznajmy się nawzajem i wymieńmy informacjami o wzajemnych potrzebach i możliwościach.

PROGRAM:
Piątek - od 16:00 do 22:00 - Targ Radom
Sobota - od 10:00 do 16:00 - Targ Radom    
                od 19:00 do 24:00 - Skaryszew
Niedziela - od 7:00 do 16:00 Skaryszew
 
Farma edukacyjno ekologiczna w Skaryszewie pod hasłem:
Spotkajmy się na zagrodzie
.

Zakres ofertowy bazaru - ekologiczna żywność (mięso, nabiał, owoce, przetwory), - ziołolecznictwo - medycyna naturalna - festiwal nalewek i innych używek - warsztaty kulinarno edukacyjne - dbałość o kultywację i tradycję polskiej wsi, pieśń, taniec, poezja (występy artystów).
   Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich którym zakres targowy przybliży rynek zbytu w regionie radomskim. Region radomski to obszar ok. 400 tyś. mieszkańców coraz bardziej świadomych, że ekologiczna żywność to podstawa zdrowia, a życie zgodnie z naturą to przepustka do lepszego samopoczucia. 
* Hale Targowe Radom - Pl. Jagielloński 8 - To obiekt wybudowany w 1898r. pod potrzeby handlu artykułami spożywczymi od samego początku do dnia dzisiejszego nieprzerwanie funkcjonuje. Obiekt został odrestaurowany, posiada 2 kondygnacje parter i piwnice, unikatowa architektura wnętrz stwarza niesamowity i unikalny klimat do handlu. Położenie obiektu to ścisłe centrum miasta z bardzo dużym przepływem ludzi. Obiekt położony jest w otulinie parku miejskiego, przy nowowybudowanej największej galerii handlowej oraz teatru. Prosty dojazd oraz duża ilość miejsc parkingowych gwarantuje łatwą dostępność.
 *Farma edukacyjno ekologiczna w Skaryszewie - rok założenia 1996r. to kompleks obiektów agroturystycznych składający się z obiektów mieszkalnych pod nazwą Villa Cyganeria, Restauracja Cyganeria i Zagrody edukacyjnej. Wielkość obiektów Villa Cyganeria to 4000m2, restauracja 600m2 i zagroda to 55,000 m2. Miasto Skaryszew jest jednym z najstarszych miast w Polsce, rok założenia to 1163 z wieloma przywilejami targowymi kultywowanymi po dzień dzisiejszy, najsłynniejszy to WSTĘPY SKARYSZEWSKIE najstarszy targ koński na świecie.
Położenie Skaryszewa przy trasie między narodowej nr 9 Warszawa - Radom - Rzeszów - Przemyśł - Lwów - Kijów. 10km na południe od Radomia posiada łatwą dostępność ze wszystkich kierunków, a liczne imprezy organizowane przez nas pokazały, że odwiedzający nasze imprezy to ludzie z okolicznych miast i wsi w promieniu 100km - Warszawa, Lublin, Piotrków, Kielce, Tarnobrzeg, Sandomierz i innych. Miejsce jest znane i rozpoznawalne od 17 lat organizacji targów, wystaw, imprez artystycznych odwiedzanych przez tysiące uczestników. Stąd też posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji targów z bardzo dobrym skutkiem handlowym. Doświadczenie jak i znakomita organizacja gwarantuje sukces.
Każdy hodowca jak i producent będzie miał okazje przedstawić swoją ofertę np. nadwyżek handlowych, reproduktorów, produktów, narzędzi, maszyn czy myśli na sobotnich spotkaniach w Skaryszewie. Jestem otwarty na każdy Państwa pomysł  i potrzebę w celu jak najlepszego zorganizowania Państwu promocji i handlu. Zapraszam do współpracy.
Z poważaniem
Stanisław Staniszewski   tel. 601 935 767
Ul.Piaseckiego 11   26-640 Skaryszew    www.cyganeria.pl  biuro@exporadom.pl
 
Organizator pomoże Państwu we wszystkich sprawach: organizacja stoisk, zakwaterowanie, bezpieczeństwo i atrakcje podczas miłego spędzenia wolnego czasu i innych wg Państwa potrzeb.
 <  wróć